img
img
img
img

Şirinler Kuru Temizleme

Kuru temizlemede kaliteli ve güvenilir hizmet.

img
img img
Hakkımızda

30 Yıllık Tecrübemiz İle Kuru Temizleme

Sektöründe 30 yıldır hizmet veren firmamız gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman gerekse bilgi ve tecrübesiyle hak ettiği yeri almıştır.

Firmamız deneyimli personeli ve güleryüzü ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

img
img
img

Şirinler

Nasıl Çalışırız

3 Adımda Kuru Temizleme

icon
Planınızı Yapın

Gerek bireysel, gerek kurumsal temizlenecek ürünleri belirleyiniz.

icon
Plan Oluşturun

İster site üzerinden, ister telefon üzerinden temizlik talebi oluşturabilirsiniz.

icon
Temizleyip Teslim Edelim

Ürünleri teslim alıp verilen tarihte ürünlerinizin temizlik işlemini tamamlayıp sizlere teslim edelim.

Hizmetlerimiz

En İyi Temizlik Hizmetini Sunuyoruz.

img

icon Kuru Temizleme

Kuru temizleme işleminde, getirdiğiniz ürünler, sizlerden teslim alınırken dikkatlice incelenir ve lekeler belirlenir. Sizlerden belirlenen lekeler hakkında bilgi alınır ve kumaş üzerindeki olası deformasyonlar ile ilgili müşteriye bilgi verilir. Temizleme işleminde en uygun çözüm bulunarak son teknoloji makinelerimiz ile temizleme işlemi yapılır. Temizleme işlemi etiket talimatına göre yapılacaktır.

Detaylar
img

icon Yıkama Hizmeti

Çamaşır yıkama hizmetimize, oteller, restaurantlar, düğün salonları ve cafeler gibi kurumsal firmalarla yaptığımız çalışmalardan kazandığımız tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışımızla ve son teknoloji ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Detaylar
img

icon Ütüleme Hizmeti

Şirinler kuru temizleme, kuru temizleme işlemlerinden sonra ya da özel olarak ütü hizmetinde son teknoloji ürünler kullanarak, yıllarca çalışmanın kazandırdığı tecrübe ile değerli müşterilerini memnun etmeyi amaçlamıştır. Aynı zamanda amacımız kaliteli ve hızlı hizmet vermektir

Detaylar
img

icon Perde Yıkama

Şirinler kuru temizleme olarak yıkatmak istediğiniz her türden hassas perdelerinizi itina ile temizliyoruz. Perde yıkama işlemi özen gerektiren bir iştir. Kullandığımız malzemeler ve teknoloji ürünlerinlerimiz profesyonel ürünlerdir. Hassas olan perdelerinizin zarar görmemesi için kaliteli temizleme kimyasalları kullanıyoruz.

Detaylar
img

icon Kurumsal Temizleme

Şirinler kuru temizleme olarak kurumsal temizlik hizmetimizde, cafelere, restaurantlara, otellere, iş merkezleri gibi kurumsal firmalarınıza özel temizlik hizmeti sunmaktayız. Son teknolojik temizmele makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Detaylar

00

Memnun Müşteri

00

Temizlenen Ürün

00

Çalıştığımız Firmalar
img
Neden Şirinler Kuru Temizleme

Kurumsal Firmalara
Kuru Temizleme.

Oteller, restaurantlar, alışveriş merkezleri, site yönetimleri ve daha bir çok kurumsal firmalarla çalışmaktayız. Bu konudaki tecrübemiz ve alanında uzman ekibimizle temizleme işleminden sonra gözünüz arkada kalmayacaktır.

Hoteller

Oteller kullandığınız ürünlerin temizliğini itinayla gerçekleştirerek müşterilerinizin memnuniyetini bizimle sağlayabilirsiniz.

Restaurantlar & Kafeler

Restaurantlarınızda ve kafelerinizde ürünlerin temizliğini itinayla gerçekleştirebiliriz.

Alışveriş Merkezleri

Müşterileriniz daha temiz ve konforlu ortamlarda daha temiz vakit geçirebilmeleri adına tüm ürünlerinizin temizliğini itinayla gerçekleştirebiliriz.

Siteler Ve Yaşam Merkezleri

İnsanların yaşadıkları alanlardaki temizliğin önemi göz önüne alınarak, tüm ürünlerinizin temizliğini itinayla gerçekleştirebiliriz.İletişim Formu

İletişim Formu

Kuru temizleme alanında bizlere danışmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Sirinler-kuru-temizleme-Marka 1
Sirinler-kuru-temizleme-Marka 2
Sirinler-kuru-temizleme-Marka 3
Sirinler-kuru-temizleme-Marka 4
Sirinler-kuru-temizleme-Marka 5
Sirinler-kuru-temizleme-Marka 6